YÖNETİM KURULUMUZ GÖREV DAĞILIMININ ARDINDAN İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Söke Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulumuz görev dağılımından sonraki ilk toplantısını Yönetim Kurulu Başkanı ve Söke Kaymakamımız Sayın Tahsin KURTBEYOĞLU Başkanlığında, Başkan Vekili Hilmi DÖNMEZ, Üye Armağan OLGUN, Üye Ceyhun Turan AKÇADAĞ ve Üye Halil ÖZOĞUL’ un katılımları ile 31 Mart 2018 tarihinde Söke OSB İdari Binası Toplantı Salonunda gerçekleştirmiştir.


Toplantıda; İdari ve Mali Disiplin konularında bu güne kadarki uygulamaların geliştirilerek devam ettirilmesi, mümkün olan en kısa sürede gerek üretimde ve gerekse inşaat halindeki katılımcılarımız ile halen devam eden altyapı inşaat çalışmalarının yerinde incelenmesi ve ziyaretler gerçekleştirilmesi konuları da görüşülmüştür.
2018 yılı için daha önceden hazırlanmış olan çalışma programına uygun olarak Katılımcılarımızın ihtiyaç ve taleplerine dönük planlama ve yatırımlara öncelik verilmesi de görüşülen konulardan olmuştur.
Çalışmaları ve son zamanlarda ortaya koyduğu gelişme yükselişi tüm kesimlerce dikkatle izlenmekte olan Söke OSB’ nin, artan bu yükselişinin devam ettirilmesi, hem katılımcılarımıza hem de Söke ve Aydın’ımıza bir an önce her yönden katkı sağlayacak hale gelmesi Yönetim Kurulumuzun öncelikli hedefi olarak ortaya konulmuştur.
Bu vesile ile, başta altyapı olmak üzere çok önemli işler başaran , OSB’nin değerini arttırıcı çalışmalar yapan son yönetim kurulu olmak üzere, kuruluşundan bugüne Söke OSB’de emeği olan bütün müteşebbis heyet ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür ederiz.
       

        SÖKE OSB
YÖNETİM KURULU

Başkanımız

MEHMET DEMİREZER

Linkler